امروز :
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
::
12 محرم 1440
::
Sep-22-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

واکنش عزت‌ اللهی به محرومیت در اولین بازی در جام جهانی

واکنش عزت‌ اللهی به محرومیت در اولین بازی در جام جهانی

بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: از این موضوع متاسفم و اولین بازی را در جام جهانی از دست داده‌ام. از صمیم قلب امیدوارم که تیم ملی در اولین بازی در جام جهانی پیروز باشد و پس از آن به تیم ملی کمک کنم.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل ازسایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران،سعید عزت الهی، بازیکن تیم ملی فوتبال که در لیگ روسیه بازی میکند، درباره دیدار تدارکاتی ایران و روسیه گفت: روسیه برای این دیدار تدارکاتی بسیار خوب آماده شده است و از آنجائیکه تیم ملی ایران به جام جهانی صعود کرده، آنها می خواهند تیم ملی ایران را بشناسند و از روش بازی ما مطلع شوند تا بتوانند سطح تیم خود را ارتقا دهند . به همین دلیل آنها برای این مسابقه که بسیار اهمیت دارد، کاملا آماده شده اند.

وی درباره این سوال که روسیه تیم خوبی دارد و با سازماندهی و بازیکنان خوب در دیدار دوستانه برابر کره جنوبی با نتیجه 4 بر 2 پیروز شده است، گفت: در دیدارهای دوستانه تیم ها با پی بردن به ناقط صعف و قوت خود تلاش می کنند تا بهترین عملکردرا داشته باشند. آنها نشان دادند که از نظر تاکتیی در حمله خوب هستند مانند کرنرهایی که از این تیم مشاهده کردیم. همچنین توازن خوبی در دفاع دارند و ما باید بهترین سعی را داشته باشیم بهترین عملکرد را از خود ه جای بگذاریم.

وی ادامه داد: روسیه برای برد به میدان می آید اما ما نیز قبلا نشان داده ایم که در چه شرایطی هستیم و تفکرمان موفقیت و کسب آمادگی برای بازیهای اصلی است بر همین اساس با همین تفکر فردا برابر روسیه به میدان می رویم. این مسابقات به ما این فرصت را می دهد که تیم اماده ای را به جام جهانی اعزام کنیم.

وی درباره اینکه در اولین دیدار جام جهانی محروماست، گفت: از این موضوع متاسفم و اولین بازی را در جام جهانی از دست داده ام. از صمیم قلب امیدوارم که تیم ملی در اولین بازی در جام جهانی پیروز باشد و پس از آن به تیم ملی کمک کنم.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی