امروز :
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
::
12 محرم 1440
::
Sep-22-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

تیم ملی ایران در آستانه دیدار با روسیه لقب"اسب سیاه" گرفت

تیم ملی ایران در آستانه دیدار با روسیه لقب"اسب سیاه" گرفت

ایران از تیم های قدرتمند آسیا به شمار میاید که با آمدن کی روش در سال ۲۰۱۱ به عنوان سرمربی، ثبات و قدرت زیادی به تیم ملی ایران بخشیده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت کازان پرس امروز  به تحلیل بازی ایران و روسیه پرداخت،این سایت همچنین با اشاره به اینکه قرار است با توجه هماهنگی های انجام شده، در روسیه تیم های پرتغال ، شیلی، آلمان نیز در این کشور جهت برگزاری بازی دوستانه رفت و آمد کنند، برای مردم روسیه مهم است که تیم های مثل برزیل به این کشور جهت انجام بازی دوستانه سفر کند.

این سایت همچنین به تیم ملی ایران پرداخت و اشاره کرد، ایران روز گذشته درکازان روسیه اولین تمرین خود را  قبل از بازی با روسیه برگزار کرد، تیم ایران  در آسیا و جهان به عنوان سومین تیم خود را به جام جهانی معرفی کرد.ایران از تیم های قدرتمند آسیا به شمار میاید که با آمدن کی روش در سال 2011 به عنوان سرمربی، ثبات و قدرت زیادی به تیم ملی ایران بخشیده است،

سایت کازان روسیه  به صعود ایران به جام جهانی در سال 2014 اشاره کرد و در ادامه تاکید کرد ایران تیم اول آسیا است و برای دومین بار بدون شکست ، با قدرت ، بدون هیچ مشگلی به جام جهانی صعود کرده است.

بازی ایران و روسیه می تواند دو هدف داشته باشد، یک هدف برای ایران و یک هدف دیگر برای روسیه خواهد داشت.فردا شاهد جدال این دو تیم در کازان هستیم.

یکی از نقاط قوت ایران خط حمله این تیم است، زمانی که کی روش چشم دوخت به ستارگان ایرانی خارج از کشور و به دنبال  دعوت این بازیکنان به تیم ملی ایران بود، بازیکنانی همچون سامان قدوس که به تیم ملی سوئد هم دعوت شده بود خط حمله ایران را قدرتمند کرده است. همچنین اشگان دژاگه که در تیم ملی جوانان آلمان، باشگاه های انگلیس و آلمان سابقه بازی دارد را به تیم ملی ایران دعوت کرده است.

تیم ملی ایران بازیکنان و جوانان با استعدادی همچون آندو تیموریان ، مسعود شجاعی، کاپیتان جواد نکونام که اکنون به عنوان مربی فعالیت می کند،طارمی و جهانبخش که جزء بازیکنان تاثیرگذار تیم ملی ایران به شمار می آید.

این سایت در خصوص حضور آزمون و عزت الهی و میلاد محمدی بازیکنان شاغل در باشگاهای روسیه اشاره کرد و اظهار داشت حضور آزمون می تواند برای هواداران تیم ملی روسیه دغدغه بزرگی باشد.آزمون بهترین گلزن  به حساب می آید و برای رسیدن ایران به جام جهانی جنگیده است.

این سایت به ایران لقب (اسب سیاه) را داده است و تاکید کرد ایران با قدرت و نفوذ زیاد حمله می کند و برای همین به این تیم لقب اسب سیاه را دادیم.

سایت کازان پرس در پایان در خصوص هوادارن تیم ملی روسیه نیز گفت: هواداران تیم روسیه با غرور تیم خود را حمایت می کنند و می دانند بازی سختی مقابل ایران دارند.

انتهای پیام/ر

 

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی