امروز :
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
::
12 محرم 1440
::
Sep-22-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

پروین: این چه کاری بود فردوسی‌پور با استقلالی‌ها کرد؟/ بلیت‌فروشی باید به پرسپولیس واگذار شود

پروین: این چه کاری بود فردوسی‌پور با استقلالی‌ها کرد؟/ بلیت‌فروشی باید به پرسپولیس واگذار شود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من این حق پرسپولیس و استقلال است که خودشان بلیت‌فروشی را انجام بدهند و باید بلیت‌فروشی به خود آنها واگذار شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی پروین در مراسم جشن تولدش که امشب برگزار شد، گفت:  امسال تولد من با محرم و صفر مقارن شد و به همین دلیل تولدم را زودتر برگزار کردند به همین دلیل همراه محمود خوردبین که از این طریق تولدش را تبریک می‌گویم و ان‌شاءالله 120 سال زنده باشد این مراسم را با هم برگزار کردیم.

وی در خصوص اینکه در دوران کودکی برای شما تولد می‌گرفتند یا نه، اظهار داشت: نه تولد نمی‌گرفتند اما حدود 10 سال است که در خانواده ما تولد گرفتن مدل شده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه وضعیت پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کنید، اظهار داشت: خدا را شکر پرسپولیس خوب نتیجه گرفته است. فکر می‌کنم با ادامه این روند می‌توانند الهلال هم در نیمه نهایی آسیا شکست دهند.

پروین در مورد اینکه پیش‌بینی‌اش در مورد پرسپولیس و الهلال چیست، گفت: هم پرسپولیس و هم الهلال قدیمی و ریشه‌دار هستند و قطعاً‌بازی آنها جذاب و دیدنی خواهد شد من مطمئنم پرسپولیس این بازی را می‌برد اگر هم ان‌شا‌‌‌ءالله پرسپولیس فینالیست شود به نظر من قهرمان آسیا خواهد شد.

وی در مورد اینکه در خصوص برنامه شب گذشته 90 که به جنجال کشیده شد، اظهار داشت: من واقعاً‌ از دیدن این صحنه‌ها متأسف شدم این چه کاری بود که فردوسی‌پور انجام داد. من این مجری را دوست دارم  و او را بچه خوبی می‌دانم. دیشب  کارهایی انجام داد که قبلاً می‌کرد. او یکی دو سالی بود که از این کارها نمی‌کرد اما شب گذشته شیطنت‌های زیادی کرد او افتخاری را به برنامه‌اش آورد و به صورت تلفنی رحمتی و منصوریان را روی خط آورد. یک سؤال از رحمتی می‌پرسید، یک سؤال از ملکی و یک سؤال از منصوریان و بازهم این کار را تکرار می‌کرد. آخر برنامه هم گفت که یا منصوریان حرف درستی می‌زند یا ملکی؛ این حرف یعنی چه؟ خوب نیست استقلالی که این همه هوادار دارد به جای اینکه به این تیم آرامش بدهند این برنامه‌ها را پیاده می‌کنند. ملکی دوست قدیمی من است. من فردوسی‌پور را مقصر می‌دانم که سؤالاتی را از این چند نفر پرسید تا استقلال به حاشیه برود.

وی درباره اینکه آیا باید به منصوریان فرصت بدهند گفت:  اگر بخواند مربی خارجی بیاورند تا انتهای فصل زمان می برد که با شرایط آشنا شود و باید در اینصورت به منصوریان فرصت بدهند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره موضوع بلیت‌فروشی که بین باشگاه پرسپولیس و شرکت برهان مبین اختلافاتی را وجود آورده است، اظهار داشت: به نظر من بلیت‌فروشی حق مسلم باشگاه‌ها است و باید بلیت‌فروشی را به خود استقلال و پرسپولیس بدهند. 

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی