امروز :
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
::
9 ذو القعدة 1439
::
Jul-21-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

پایان "الگیلانو" با برتری ملوانی‌ها مقابل سپیدرود رشت

پایان "الگیلانو" با برتری ملوانی‌ها مقابل سپیدرود رشت

دیدار تیم‌های فوتبال سپید رود رشت و ملوان بندرانزلی از سری رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران امروز با برتری به سود ملوان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندر انزلی از سری رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران از ساعت 18 در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف یکدیگر رفتند که پژمان نوری بازیکن تیم ملوان بندرانزلی در دقیقه 32 دروازه سپید رود را باز کردند.

این دیدار در نیمه دوم تا دقیقه 88 در حالی به سود ملوان پیگیری می‌شد که حسین ابراهیمی در دقیقه 88 از روی نقطه پنالتی دروازه ملوان را باز کرد تا این دیدار در وقت قانونی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان برسد.

این دیدار در وقت اضافی در حالی پیگیری می‌شد که بابک مرادی در دقیقه 98 از روی نقطه پنالتی دروازه سپید رود رشت را باز کرد و بازی دوباره به سود ملوان رقم خورد. در ادامه این دیدار محمدرضا نقدی پور در دقیقه 114 دروازه سپید رود رشت را باز کرد و این دیدار به سود ملوان با نتیجه سه بر یک به پایان رسید.

 سیدمهدی سید علی

 علیرضا ایلدروم، رحیم شاهین، سعاد وفاپیشه

 پژمان نوری از ملوان(32دقیقه)و حسین ابراهیمی از سپید رود(88)، بابک مرادیاز ملوان(98) و محمدرضا نقدی پور از ملوان(114 دقیقه)

 امین جهان کهن از ملوان بندرانزلی دقیقه 21، پژمان نوری از ملوان بندرانزلی در دقیقه 38، سیدهادی موسوی از سپیدرود رشت در دقیقه 42، حسین کعبی دقیقه 102 از سپیدرود رشت و شهریار مقانلو در دقیق 118 از ملوان بندرانزلی

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی