امروز :
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
::
22 شوال 1440
::
Jun-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

قهرمانی: سيستم ديگری بود شايد جزو ٤ تيم برتر قرار می‌‌گرفتيم

قهرمانی: سيستم ديگری بود شايد جزو ٤ تيم برتر قرار می‌‌گرفتيم

مربی تيم ملی واليبال بانوان ايران، گفت: با بازی‌های خوبی كه داشتيم با بدشانسی مقابل چين قرار گرفتيم و نتوانستيم به جمع 4 تيم راه پيدا كنيم.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از تایلند، اکرم قهرمانی مربی تیم ملی والیبال بانوان کشورمان بعد از بازی مقابل استرالیا و برتری در این دیدار، گفت: پیش بینی برد در این بازی را داشتیم. استرالیا هم نسبت به بازی قبل مقابل ما بهتر، هماهنگ تر و روانتر بازی کرد. 

وی افزود: بازیکنان ما در دیدار امروز سرویس های خوبی زدند و در دفاع روی تور خوب بازی کردند. ما واقعا توپ گیری سختی داشتیم که بچه ها مهار کردند.

مربی تیم ملی والیبال بانوان کشورمان درباره سیستم جدید برگزاری مسابقات، عنوان کرد: ما بدشانسی آوردیم که با چین روبه رو شدیم. اگر سیستم دیگری بود شاید به چین نمی خوردیم و جزو ٤ تیم قرار می گرفتیم. با این همه برد و یک باختی که داشتیم باید برای کسب عنوان پنجم تا هشتمی تلاش کنیم و این سخت است. 

قهرمانی همچنین درباره بازی فردا برای کسب عنوان پنجم تا هشتمی خاطرنشان کرد: فردا باید مقابل برنده کره جنوبی و فیلیپین بازی کنیم. امیدوارم با هر تیمی قرار است بازی کنیم برنده میدان باشیم.

انتهای پیام/ا

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی