امروز :
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
::
24 ذو الحجة 1440
::
Aug-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

بانوان هوگوپوش حریفان خود را شناختند/ آغاز رقابت‌ها از روز چهارشنبه

بانوان هوگوپوش حریفان خود را شناختند/ آغاز رقابت‌ها از روز چهارشنبه

مراسم قرعه‌کشی تورنمنت بین‌المللی کره‌جنوبی - G2 در هتل "اورینتال" ججو برگزار شد و هوگوپوشان کشورمان حریفان خود را در این رقابت‌ها شناختند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تورنمنت بین‌المللی کره‌جنوبی با حضور 1134 در دو بخش پومسه و کیوروگی (رده‌سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان) از ساعت 4:30 صبح روز چهارشنبه – 27 تیرماه آغاز و به مدت 6 روز پیگیری می‌شود.

مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها ساعت 9:30 تا 10:30 صبح (به وقت تهران) امروز (دوشنبه – 25 تیرماه) انجام شد و نمایندگان کشورمان رقبای خود را در این مسابقات شناختند.

ملی‌پوشان کشورمان با ترکیب مریم ملکوتی‌خواه (وزن 46- کیلوگرم)، ناهید کیانی (وزن 49- کیلوگرم)، الهه شیدایی (وزن 53- کیلوگرم)، پریسا جوادی (وزن 57- کیلوگرم)، زهرا شیدایی (وزن 62- کیلوگرم)، کیمیا علیزاده (وزن 67- کیلوگرم)، ملیکا میرحسینی و زینب اسماعیلی (وزن 73- کیلوگرم)، اکرم خدابنده و زهرا پوراسماعیل (وزن 73+ کیلوگرم) در این تورنمنت به مصاف رقبایشان می‌روند. 

چهارشنبه – 27 تیرماه و در روز نخست مریم ملکوتی خواه در وزن 46- کیلوگرم به عنوان نخستین نماینده ایران است؛ مریم ابتدا به مصاف «شوک هان ونگ» از کره جنوبی می‌رود و در ادامه باید رو در روی یکی از نمایندگان کره‌جنوبی و فیلیپین قرار می‌گیرد.

پنجشنبه – 28 تیرماه و در روز دوم ناهید کیانی تکواندوکار وزن 49- کیلوگرم در گام نخست به مصاف «جیسکا کانابال» فیلیپینی می‌رود و در صورت پیروزی با برنده دیدار کره‌جنوبی و چین مبارزه خواهد کرد.

جمعه – 29 تیرماه الهه شیدایی (وزن 53- کیلوگرم) و پریسا جوادی (وزن 57- کیلوگرم) نمایندگان کشورمان هستند. شیدایی در اولین دیدار رو در روی «مونیکو بریتوس» از استرالیا قرار می‌گیرد و پس از آن باید به مصاف «مین ها» از کره‌جنوبی قهرمان آسیا 2018، نایب قهرمان آسیا 2016 و قهرمان جهان 2015 برود.

پریسا جوادی نیز ابتدا می‌بایست با «دارینا اُسپانوا» قزاق مبارزه کند و در صورت پیروزی باید «لوئیس لوپز» فیلیپینی قهرمان آسیا 2016 را از پیش رو بردارد.

شنبه – 30 تیرماه و در روز چهارم زهرا شیدایی نماینده وزن 62- کیلوگرم کشورمان است که در اولین دیدار به مصاف «یوزونو تسوچیا» از ژاپن می‌رود و در ادامه باید با یکی از نمایندگان اوکراین، ویتنام و ازبکستان مبارزه کند.

یکشنبه – 31 تیرماه و در پنجمین روز این رقابت‌ها کیمیا علیزاده در وزن 67- کیلوگرم و زینب اسماعیلی و ملیکا میرحسینی در وزن 73- کیلوگرم نمایندگان کشورمان هستند.

کیمیا علیزاده تکواندوکار وزن 67- کیلوگرم در نخستین گام با «ئینگ تسانگ» از هنگ کنگ مبارزه می‌کند و پس از آن رو در روی «سویونگ سئو» نماینده میزبان قرار می‌گیرد.

زینب اسماعیلی نماینده وزن 73- کیلوگرم در اولین دیدار رو در روی «خالیموآ موخرو» تاجیک دارنده مدال نقره و برنز قهرمانی آسیا 2014، 2016 و 2018 قرار می‌گیرد و در صورت برتری باید با ملیکا میرحسینی دیگر نماینده ایران در این وزن مبارزه کند.

ملیکا نیز در نخستین مبارزه «هیونگ جئونگ هان» از کره‌جنوبی را پیش رو دارد.

اما روز دوشنبه و در آخرین روز مسابقات اکرم خدابنده و زهرا پوراسماعیل در وزن 73+ کیلوگرم آخرین نمایندگان ایران هستند. اکرم خدابنده در گام نخست با قرعه استراحت رو به رو است و پس از آن باید با یکی از نمایندگان میزبان مبارزه کند.

زهرا پوراسماعیل دیگر نماینده ایران در این وزن نیز ابتدا به مصاف «چن لی» چینی نایب قهرمان آسیا 2018 و دارنده مدال برنز المپیک جوانان 2014 می‌رود و در صورت برتری رو در روی «نیشا راوال» از نپال قرار می‌گیرد.

هدایت این تیم برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی زهرا حاجی وند به عنوان مربی است. زهرا افتخاری نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

گفتنی است؛ این رقابت‌ها G2 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 20، 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تکواندوکاران تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/س

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی