امروز :
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
::
17 رجب 1440
::
Mar-23-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

ادامه اظهارات عجیب مدیرعامل استقلال؛وقتی افتخاری در مورد شجاعیان راست نمی‌گوید!

ادامه اظهارات عجیب مدیرعامل استقلال؛وقتی افتخاری در مورد شجاعیان راست نمی‌گوید!

مدیرعامل باشگاه استقلال در حالی 5 روز پیش مدعی شده که بخش اعظمی از مبلغ رضایتنامه شجاعیان را پرداخت کرده که هوشنگ نصیرزاده اظهارات وی را رد کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، 5 روز پیش سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال مصاحبه ای روی سایت این باشگاه انجام داد و مدعی شد که بخش قابل توجهی از طلب باشگاه گسترش فولاد بابت انتقال شجاعیان را پرداخت کرده است (اینجا ببینید)

مدیرعامل باشگاه استقلال در این باره گفت: باشگاه استقلال بخش قابل توجهی از آخرین قسط باشگاه گسترش را برای رضایت نامه داریوش شجاعیان پرداخت کرد و مالیات مربیان و بازیکنان خارجی را پرداخت نمود که سند آن نیز برای آسودگی خاطر هواداران منتشر می شود.

این اظهار نظر مدیرعامل استقلال چند روز پیش در حالی انجام شده که امروز هوشنگ نصیرزاده از بدقولی مدیران این باشگاه گلایه کرده و مدعی شده باشگاه استقلال از روز 25 اسفندماه سال 96 هیچ پولی به باشگاه گسترش فولاد بابتی شجاعیان پرداخت نکرده است! مشخص نیست در این بین سید رضا افتخاری چرا چنین اظهارنظری انجام داده و مدعی شده پول رضایتنامه هافبک مصدوم این روزهای استقلال را پرداخت کرده است!

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی