امروز :
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
::
14 رجب 1440
::
Mar-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

حسینی: عده‌ای که از تیم ملی فوتبال ساحلی به دور هستند دوست دارند برای این تیم حاشیه درست کنند

حسینی: عده‌ای که از تیم ملی فوتبال ساحلی به دور هستند دوست دارند برای این تیم حاشیه درست کنند

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: هر زمان که حضور اوکتاویو در ایران نیاز باشد مطمئن باشید او در اسرع وقت در ایران حضور پیدا می‌کند.

پیمان حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: در حال حاضر تیم ملی فوتبال ساحلی بازی‌های مهم و خاصی ندارد زمستان فصل استراحت است و بازیکنان در اختیار تیم‌های خود هستند.

وی در ادامه گفت:  در حال حاضر من و تعدادی از بازیکنان ملی پوش در مسابقات چهارجانبه کاپ اورسیا ۲۰۱۸ که بین تیم‌های لوانته اسپانیا، کاتالیای ایتالیا، مقاومت گلساپوش یزد و لوکوموتیو روسیه در یزد برگزار می شود حضور داریم و طبق اعلام سازمان لیگ قرار است لیگ برتر از اردیبهشت شروع شود.

حسینی در پاسخ به این سوال که این روزها صحبت‌هایی مطرح است که اوکتاویو سرمربی تیم ملی اعلام کرده که دیگر نمی تواند به دلیل مشکلات شخصی در فوتبال ساحلی ایران حضور پیدا کند، گفت: خیر این موضوع صحت ندارد. اوکتاویو سرمربی تیم ملی با هماهنگی فدراسیون فوتبال به کشور خود پرتغال جهت انجام امور شخصی و خانوادگی رفته و  در مرخصی به سر می‌برد و این موضوع صحت ندارد که وی خداحافظی کرده است. اوکتاویو تاکنون زحمت زیادی برای فوتبال ساحلی کشیده و به نوعی فوتبال ساحلی ایران به وی مدیون است.

وی گفت: هر زمان که حضور اوکتاویو در ایران نیاز باشد مطمئن باشید او در اسرع وقت در ایران حضور پیدا می‌کند. این صحبت‌ها و شایعات را عده‌ای سودجو و فرصت طلب که از تیم ملی به دور هستند انجام می دهند و دوست دارند این تیم را به حاشیه ببرند و  از آب گل‌آلودی که درست می‌کنند سوء استفاده‌های خود را انجام دهند.

وی در پایان گفت: خداراشکر در تیم ملی همدلی و یکرنگی بین بازیکنان و کادر فنی وجود دارد و ان‌شاالله سعی می‌کنیم با قدرت و انگیزه  هر چه بیشتر برای پیشرفت تیم ملی کار خود را انجام دهیم. طبق اعلام فدراسیون فوتبال در سال ۹۷ در ابتدا قرار است در آبان‌ماه در جام بین قاره‌ای حضور پیدا کنیم و سپس در بهمن در مقدماتی جام جهانی و در آخر برای هدف اصلی که قهرمانی در جهان است  آماده شویم. این مسابقات در اردیبهشت سال ۹۸ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ا

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی