امروز :
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
::
14 رجب 1440
::
Mar-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

گزارش کار سجادی از روند کارها/ تقدیر از باقرزاده

گزارش کار سجادی از روند کارها/ تقدیر از باقرزاده

در نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، سرپرست کاروان ایران در جاکارتا حضور یافت و گزارشی از کارهای انجام شده ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از کمیته ملی المپیک، هشتمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با ریاست رضا صالحی امیری ظهر امروز در محل کمیته المپیک برگزار شد.

شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک در خصوص جلسه هیأت اجرایی گفت: با توجه به مصوبه جلسه گذشته هیات اجرایی، سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی 2018 در این نشست حضور یافت.گزارش و تقویم کاملی در خصوص تمام فعالیت‌های صورت گرفته و برنامه‌های پیش رو از فدراسیون‌های اعزامی همچون زمانبندی و نحوه اعزام، استقرار، حمل و نقل و دیگر موارد مورد توجه در خصوص حضور تیم‌ها در دو شهر جاکارتا و پالمبانگ توضیحات دقیق و کاملی ارائه شد.

هیات اجرایی هم بعد از استماع گزارشات سرپرست کاروان اعزامی بر لزوم استمرار پیگیری امور تا اعزام موفقیت آمیز کاروان تاکید کردند.

سخنگوی کمیته ملی المپیک در خاتمه ابرازداشت: همچنین رئیس کمیته ملی المپیک که در مراسم تودیع و معارفه ریاست آکادمی ملی المپیک از تلاش‌های سرپرست قبلی تقدیر کرده بودند، در نشست امروز هیات اجرایی نیز ضمن تقدیر از زحمات باقرزاده در مدت فعالیتش در آکادمی ملی المپیک درخواست کرد تا وی باز هم به عنوان نائب رئیس کمیته، تجربیات خود را در اختیار مسئولان آکادمی قرار دهند.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی