امروز :
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
::
14 رجب 1440
::
Mar-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

عسگری: فرصت استراحت نداشتم، اما با لطف خدا فینالیست شدم/تجربه فرانسه خیلی کمکم کرد

عسگری: فرصت استراحت نداشتم، اما با لطف خدا فینالیست شدم/تجربه فرانسه خیلی کمکم کرد

نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی کاراته گفت: در طول مبارزاتم فرصت استراحت خیلی کم بود اما با لطف خدا به فینال رسیدم.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به هلند، بهمن عسگری پس از راه‌یابی به فینال مسابقات لیگ جهانی کاراته وان پاریس؛ اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم و لطف خدا بوده که به فینال مسابقات راه یافته‌ام. امروز پنج مبارزه پشت سر هم داشتم؛ سه نفر از حریفانم در رنکینگ جهانی بالاتر از من بودند، اما به لطف خدا این مسابقات سنگین را پشت سرگذاشتم.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار داشت:  فرصت استراحت در طول مسابقات خیلی کم بود؛ البته در لیگ جهانی فرانسه هم این تجربه را داشتم؛ خدا رو شکر می‌کنم که توانستم از  تجربه پاریس در هلند استفاده کنم و خوب مبارزه کنم و بدون اشتباه حریفانم را شکست دهم.

نماینده وزن منهای ۷۵ کیلوگرم  تیم ملی کاراته در ادامه صحبت های خود ‌گفت:  روز یکشنبه مقابل نماینده ژاپن مبارزه خواهم کرد؛ او را یک بار با نتیجه ۳ بر یک شکست داده ام و با همان استراتژی می‌روم و مبارزه خواهم کرد.

وی در پایان صحبت های خود خاطرنشان کرد: با اینکه خیلی خسته بودم و توانایی ‌ام کم شده بود؛ اما تشویق بچه های تیم ملی، مسئولان فدراسیون و کادر فنی به من انرژی زیادی داد. در طول مبارزه شنیدن صدای آنها انرژی من را دو چندان می‌کرد و برای مبارزه بعدی انرژی می‌گرفتم؛ از همه آنها تشکر می‌کنم، انشاالله با طلای این مسابقات بتوانم محبت های آنهارا جبران کنم.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی