امروز :
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
::
3 جماد ثاني 1439
::
Feb-18-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

آتش‌سوزی در سه منطقه از جنگل‌های گلستان/ وسعت آتش‌سوزی بسیار گسترده است

آتش‌سوزی در سه منطقه از جنگل‌های گلستان/ وسعت آتش‌سوزی بسیار گسترده است

مدیرکل محیط زیست استان گلستان با بیان اینکه آتش‌سوزی در جنگل‌های گلستان بسیار گسترده بوده و فعلاً نمی‌توان سطح آن را تخمین زد، گفت: آتش‌سوزی سطحی و به درختان خسارت کمی وارد شده است.

امیر عبدوست مدیرکل محیط زیست استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس،‌ در خصوص آتش‌سوزی جنگل‌های گلستان گفت: این آتش‌سوزی از شب گذشته در سه منطقه رخ داده است. 

عبدوست ادامه داد: یکی از مناطق آتش‌سوزی منطقه لوح بوده که مأموران طبیعی به منظور مهار آتش‌سوزی در آنجا مستقر شده‌اند. آتس‌سوزی بعدی در منطقه شمال روستای تنگلاخ بوده و آتش‌سوزی دیگر در مرز پارک ملی بوده که همکاران محیط زیست به منظور مهار آتش، در این منطقه مستقر شدند. 

وی با ارائه توضیحاتی در این باره عنوان کرد: آتش‌سوزی داخل محدوده پارک دیروز غروب مهار شد، اما به دلیل عدم مهار آتش در شمال روستای ننگلاخ، این آتش صبح امروز مجدداً به بخش‌های شمالی جاده دکل سرایت کرد. 

مدیرکل محیط زیست استان گلستان از آتش‌سوزی دیگری در منطقه لیلاکوه خبر داد و افزود: همکاران مربوطه در حال حاضر به منظور مهار آتش در این منطقه حضور دارند. 

عبدوست با بیان اینکه این آتش‌سوزی بسیار گسترده بوده و فعلاً نمی‌توان وسعت آن را تخمین زد، تصریح کرد: آتش‌سوزی سطحی و خسارات کمی به درختان منطقه وارد کرده است. 

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث