امروز :
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
::
10 صفر 1440
::
Oct-20-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

مدیرعامل خبرگزاری پانا تغییر کرد/ «مریم جمشیدی» سرپرست خبرگزاری کانون دانش‌آموزی شد

مدیرعامل خبرگزاری پانا تغییر کرد/ «مریم جمشیدی» سرپرست خبرگزاری کانون دانش‌آموزی شد

به‌رغم آنکه از انتصاب امیر اسماعیلی به عنوان دهمین مدیرعامل خبرگزاری کانون دانش‌آموزی تنها حدود ۳ ماه می‌گذرد، اکنون «مریم جمشیدی» سرپرست این خبرگزاری شد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس،‌ خبرگزاری کانون دانش‌آموزی که با نام خبرگزاری «پانا» شناخته می‌شود، در خرداد ماه 1381 طی امضای تفاهم‌نامه‌­ای بین رئیس سازمان دانش‌­آموزی و مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی و تأیید وزرای آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی وقت، تأسیس شد.

این خبرگزاری فعالیت رسمی خود را در تابستان 1382 آغاز کرد و اکنون  حدود 15 سال است که در عرصه رسانه فعالیت دارد.

در طی این مدت، خبرگزاری پانا حضور 10 مدیرعامل را تجربه کرده است؛ دهمین مدیرعامل پانا، «امیر اسماعیلی» بود که در پنجم مردادماه سال جاری منصوب شد اما عمر این مدیریت تنها حدود 3 ماه بود.

اکنون طی حکمی از سوی مهدی فیض معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، «مریم جمشیدی» به عنوان سرپرست خبرگزاری پانا منصوب شد.

نکته حائز اهمیت این است که خبرگزاری پانا تاکنون تجربه حضور یک خانم را به عنوان مدیرعامل، نداشته است و «مریم جمشیدی» به عنوان اولین مدیرعامل خانم، فعالیت خود را در این خبرگزاری آغاز می‌کند.

اما نکته مهم‌تر این است که عمر فعالیت این مدیرعامل جدید چقدر خواهد بود و چقدر می‌تواند خبرگزاری پانا را به خبرگزاری موفق تبدیل کند.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث