امروز :
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
::
23 رمضان 1440
::
May-27-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

هوشمندسازی ترافیک در سال جاری / آمادگی شهرداری برای آغاز سال تحصیلی

هوشمندسازی ترافیک در سال جاری / آمادگی شهرداری برای آغاز سال تحصیلی

شهردار تهران از هوشمندسازی ترافیک در سال جاری خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های جدی شهرداری تهران هوشمندسازی ترافیک است و اقداماتی در این باره صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، محمدعلی افشانی امروز در برنامه رصد و مانیتورینگ ترافیک شهر تهران در نخستین روز ماه مهر گفت: شهادت جمعی از هموطنان عزیز که ناجوانمردانه در حادثه تروریستی در اهواز به شهادت رسیدند را تسلیت می‌گویم.

شهردار تهران در ادامه ضمن تبریک سال  نو تحصیلی گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته در حوزه حمل و نقل و ترافیک تهران وضعیت خوبی داریم.

وی ادامه داد: مردم نگرانی در این باره نداشته باشند و مسئولان با رصد ساعت به ساعت نواقص را برطرف کنند.

وی به بروز تصادفات در بزرگراه‌ها و معابر شهری اشاره کرد و گفت: تصادف یک بخش اجتناب‌ناپذیر است اما با رعایت قانون بخش عظیمی از مشکلات قابل پیگیری است.

افشانی افزود: هوشمندسازی ترافیک در سال جاری یکی از برنامه‌های جدی شهرداری تهران است. تلاش می‌کنیم بخش بیشتری از حمل و نقل را هوشمند کنیم.

شهردار تهران گفت: لزوم معاینه فنی مهم است و امسال شهروندان برای ورود به محدوده طرح ترافیک تشویق شدند که از معاینه فنی ویژه استفاده کنند.

وی به آلودگی هوای تهران در نیمه دوم سال اشاره کرد و گفت: باید این موضوع را مدنظر داشته باشیم و برنامه‌های جدی برای رفع آلودگی داشته باشیم.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث