امروز :
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
::
17 رجب 1440
::
Mar-23-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

قرار وثیقه متهم پرونده ثامن الحجج به ۴ هزار میلیارد تومان افزایش یافت

قرار وثیقه متهم پرونده ثامن الحجج به ۴ هزار میلیارد تومان افزایش یافت

هیأت قضایی رسیدگی کننده به پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج قرار تأمین کیفری متهم پرونده را به میزان چهار هزار میلیارد تومان افزایش داد.

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، امروز نهمین جلسه رسیدگی به پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج در دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

قاضی باقری در پایان نهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج از تشدید قرار تامین کیفری وثیقه به میزان چهار هزار میلیارد تومان برای متهم خبر داد.

وی درخصوص چرایی تشدید قرار وثیقه متهمان پرونده عنوان کرد این تشدید قرار به درخواست تعدادی از شاکیان و سپرده گذاران و تصمیم هیات قضایی انجام شده و به متهم نیز ابلاغ شده است.

این در حالی است که افتخاری سرپرست دادگاه های کیفری یک استان تهران هم در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که دادگاه رسیدگی به این پرونده چند جلسه دیگر برگزار می شود، افزود: این موضوع قابل پیش بینی نیست و بستگی به نظر قاضی پرونده و هیات قضایی دارد.

افتخاری در پاسخ به سوال دیگری در خصوص تعداد متهمان پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج گفت: این پرونده سه متهم دارد که یکی از آنها فعلاً متواری شده است.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث