امروز :
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
::
18 رجب 1440
::
Mar-24-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

الگوهای تعلیم و تربیت اسلامی تجلیل می‌شوند

الگوهای تعلیم و تربیت اسلامی تجلیل می‌شوند

قائم‌مقام کانون مدارس اسلامی کشور گفت: در همایش «معلم؛ پیام‌آور تربیت اسلامی» از الگوهای تعلیم و تربیت اسلامی تجلیل می‌شود.

حسین بنی‌اسدی قائم‌مقام کانون مدارس اسلامی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس با اشاره به همایش «معلم؛ پیام‌آور تربیت اسلامی» اظهار داشت: این همایش فردا برگزار می‌شود و قرار است ضمن گرامیداشت مقام معلم، از الگوهای تعلیم و تربیت اسلامی تجلیل صورت گیرد.

وی ادامه داد: تجربه یک‌صد ساله مدارس از یک سو و تلاش‌های چهل ساله در حوزه اندیشه و چیستی تربیت اسلامی که منتهی به سند تحول بنیادین شد از سوی دیگر، سرمایه‌های ارزشمند و فرصت‌های گرانبهایی را فراروی دلسوزان عرصه آموزش و پرورش قرار داده است که بتوانند با پیوند شیوه‌های علمی و دستاوردهای نظری، طرح نو در اندازند و الگویی از مدرسه زندگی، الهام گرفته از فطرت انسان‌ها را به آموزش و پرورش کشور و بلکه در عرصه جهانی به دلخستگان از ناکارآمدی آموزش و پرورش سکولار، ارائه دهند.

بنی اسدی اضافه کرد: پنجمین همایش «معلم؛ پیام‌آور تربیت اسلامی» ویژه معلمانی است که با دغدغه تربیت اسلامی پای در ساحت مقدس کلاس می‌گذراند و نیز تجلیل از تمامی دست‌اندرکاران این عرصه است تا در شرایطی که الگوهای وارداتی مدرسه‌داری همچنان عده‌ای را می‌فریبد برای معرفی الگوی بومی و ایرانی اسلامی مدرسه و معلم، کوششی باشد.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث