امروز :
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
::
18 رجب 1440
::
Mar-24-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

از مرگ دو نفر در دعوای طایفگی و متلاشی شدن باند آدم ربایی تا ربودن ۴۷۰ میلیون توسط دزدها

از مرگ دو نفر در دعوای طایفگی و متلاشی شدن باند آدم ربایی تا ربودن ۴۷۰ میلیون توسط دزدها

ماموران ناجا در ۲ عملیات جداگانه موفق شدند سارق مسلح بانک‌های این شهر را دستگیر کنند ضمن اینکه ماموران پلیس ورامین هم با شناسایی مخفیگاه آدم ربایان ۸ نفر از آنها را دستگیر و گروگان را که از اتباع افغانستانی بود آزاد کردند.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، ماموران بخش‌های مختلف در نیروی انتظامی در ساعات گذشته موفق شدند اقدامات مناسبی را در راستای تامین امنیت شهروندان کشورمان انجام دهند. 

دعوای طایفگی باز هم حادثه ساز شد/ 2 کشته و 7 مجروح

در نزاع مسلحانه‌ای که میان 2 طایفه، غروب روز گذشته در یکی از روستاهای سیستان و بلوچستان روی داد، 2 نفر کشته و 7 نفر زخمی شدند.
این درگیری که به دلیل اختلافات قبلی میان این 2 طایفه صورت گرفت، آتش گرفتن 2 کپر حصیری را نیز در پی داشت. با حضور پلیس، اوضاع کنترل شد.

سارقان مسلح 470 میلیون را با خود بردند

عصر روز گذشته، 3 موتورسوار در حالی که سر و صورت خود را پوشانده بودند با تهدید و تیراندازی، راننده کامیون را در روستای کنار صندل از توابع جیرفت مجبور به توقف خودرو کرده و 470 میلیون ریال وجه نقدی را که وی به همراه داشت، دزیدند.
تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان ادامه دارد. 

تیراندازی در مشهد یک کشته به جای گذاشت

صبح روز گذشته، در حالی که زن و شوهری برای عزیمت به محل کار خود از خانه خارج می شدند، 2 نفر موتورسوار در مقابل منزلشان در بلوار فردوسی مشهد با شلیک به وسیله سلاح شکاری به سمت آنها، بانو را از ناحیه پهلوی راست زخمی کردند.
شدت جراحت وارده باعث مرگ وی شده و ضاربان با رها کردن موتور و سلاح خود از صحنه فرار کردند.
این زن و شوهر هر 2 از کارمندان بانک کشاورزی بودند. 

سارق بانک‌های مشهد به دام افتاد

با تلاش ماموران پلیس آگاهی مشهد، سارق مسلحی که اقدام به 2 فقره سرقت از بانک‌های رسالت و تجارت این شهر کرده بود، در شهرستان چناران شناسایی و حوالی ساعت 2 نیمه شب روز گذشته دستگیر شد.
وی در بازجویی‌های اولیه به هر 2 سرقت اعتراف کرده است.

یک باند 8 نفره آدم ربایی متلاشی شد

صبح روز گذشته، ماموران پلیس با اطلاع از یک مورد آدم ربایی در پاکدشت ورامین، تحقیقات خود را آغاز کرده و موفق شدند با شناسایی مخفیگاه آدم ربایان در میدان بسیج ورامین، هر 8 نفر را دستگیر و گروگان را که از اتباع افغانستانی بود، آزاد کنند.
در این عملیات 2 خودرو نیز توقیف شد. 

کشف اسلحه‌های شکاری و دستگیری متهم پرونده

عصر روز گذشته، ماموران کلانتری 23 گلمان ارومیه با هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از خانه‌ای در محله کشتارگاه، 9 قبضه سلاح شکاری کشف و متهم را نیز دستگیر کردند. 

انتهای پیام/ 

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث