امروز :
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
::
8 جماد ثاني 1439
::
Feb-23-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

نمایندگان کشورهای اسلامی در رویداد گردشگری جهان اسلام در تبریز حضور یابند

نمایندگان کشورهای اسلامی در رویداد گردشگری جهان اسلام در تبریز حضور یابند

نماینده تبریز در مجلس از نمایندگان کشورهای اسلامی دعوت کرد تا در رویداد گردشگری جهان اسلام که در تبریز برگزار می‌شود، حضور یابند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، زهرا ساعی معاون نماینده پارلمان ایران در دومین روز از سیزدهمین اجلاس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی،‌ اظهار کرد: تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی از سال 2015 به پیشنهاد سازمان همکاری‌های کشورهای اسلامی انتخاب شد.

وی افزود: این سازمان که با عضویت 57 کشور، دومین سازمان بین‌المللی پس از سازمان ملل متحد است از تمامی کشورهای عضو درخواست کرد تا به منظور معرفی شهرهای نمونه گردشگری جهان اسلام یکی از شهرهای خود را به عنوان نماینده آن کشور معرفی کند که برای سال 2018 کلان شهر تبریز با توجه به ظرفیت‌های ویژه و بی‌نظیر خود به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی انتخاب شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس اظهار کرد: پیش از این شهرهای قدس و قونیه به ترتیب به عنوان شهرهای نمونه گردشگری انتخاب شده بودند.

این نماینده مجلس اظهار کرد: کلان شهر تبریز در تارک صنعت کشور چون نگینی خودنمایی می‌کند و از نظر دارا بودن فلاسفه، ادبا،‌ آثار تاریخی و گردشگری ظرفیت بسیار بالایی دارد و می‌توان از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرد. امید است که این گزینش آغازی باشد برای رسیدن به اهدافی که به پشتوانه فرهنگ و علم و اعتقادات خود سزاوار آن است.

وی در پایان اظهار کرد: از تمامی نمایندگان کشورهای اسلامی دعوت می‌کنم تا در این رویداد بسیار مهم گردشگری جهان اسلام که در ماه مارس سال جاری آغاز خواهد شد در شهر تبریز حضور بهم رسانند و امیدوارم که به یاری خداوند تمامی کشورهای اسلامی با اتحاد و همبستگی بتوانند در تمامی حوزه‌‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی موفق و پایدار باشند.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی