امروز :
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
::
18 ذو القعدة 1440
::
Jul-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

«علیرضا یاراحمدی» مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی شد

«علیرضا یاراحمدی» مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی شد

«علیرضا یاراحمدی» طی مراسمی با حضور با حضور هادی قاسمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران و حجت‌الاسلام مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی معارفه شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، «علیرضا یاراحمدی» به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی‌ معرفی شد.

بنابراین گزارش، مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی با حضور هادی قاسمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران و حجت‌الاسلام مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار شد.

 

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات فائز مقبل مسئول سابق بسیج دانشجویی، علیرضا یاراحمدی به عنوان مسؤول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی معرفی شد.

افتخار ما خادمی در راه شهداست

علیرضا یاراحمدی مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی تهران که با لباس خادمی شهدا در جلسه حضور پیدا کرده بود اظهار داشت: همه ما به واسطه لباسی که بر تنمان است وظیفه خدمت داریم و افتخارم این است که خود را خادم راه شهدا می دانم.

 

یاراحمدی ضمن تاکید بر ادامه فعالیت های ثمر بخش مسئول پیشین و تشکر از زحمات مخلصانه اش، فعالیت در حوزه " جهان اسلام " و " نقش رسانه در تقریب بین مذاهب اسلامی " را به عنوان محورهای اصلی پیش روی بسیج دانشگاه مذاهب برشمرد.

راه علمی و آکادمیک تنها راه مقابله و پیشگیری با تکفیر و افراط گرایی

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی، در این مراسم ضمن خیر مقدم به مسئولان بسیج دانشجویی تهران بزرگ و قدردانی از زحمات مسئول سایق بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: آقای مقبل زحمات زیادی کشیدند و ارتباطات خوبی با مسئولان دانشگاه داشتند و اگر احیانا در برخی موارد هم کمبودهایی بوده بخاطر مشکلات مالی و بودجه دانشگاه است که می طلبد دولتمردان و مسئولان توجه بیشتری به این دانشگاه داشته باشند.

 

وی با بیان اینکه امروز خطر تکفیر و افراط گرایی تهدید جدی برای جهان اسلام است، تنها راه مقابله و پیشگیری با این خطر و تهدید را راه علمی و آکادمیک عنوان کرد.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی بیان داشت: امروز باید اسلحه تبدیل به قلم شود و در مسیر آگاهی‌بخشی به نسل جوان به کار گرفته شود.

وی در ادامه با آرزوی موفقیت برای مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه گفت: مسئول جدید نیز از دانشجویان خوب دانشگاه است و ما نیز در خدمت بسیج هستیم و انتظار داریم مجموعه بسیج، ما را در پیشبرد اهداف دانشگاه کمک کند. در بخش فرهنگی نیز جناب آقای دکتر باقری معاون جدید فرهنگی دانشجویی نیز از نیروهای ارزشی، انقلابی و جهادی است و مجموعه دانشگاه در خدمت شما دانشجویان به ویژه بسیج است.

دانشگاه مذاهب اسلامی از حیث سرمایه انسانی یکی از بهترین دانشگاه‌ها است

در ادامه هادی قاسمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران نیز با قدردانی از حمایت‌های ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی از بسیج دانشجویی از فعالیت‌ها و زحمات جناب مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب قدردانی کرد.

 

وی با بیان اینکه این دانشگاه نقش آفرینی تخصصی در موضوعات جهان اسلام دارد، گفت: دانشجویان این دانشگاه به ویژه دانشجویان بسیجی در موضوعات جهان اسلام بسیار نقش آفرین هستند و دانشگاه مذاهب اسلامی از حیث سرمایه انسانی یکی از بهترین دانشگاه‌ها بوده و قابل قیاس با دانشگاه‌های دیگر نیست.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی