امروز :
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
::
24 ذو الحجة 1440
::
Aug-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

خسرو تاج: تنها هزار و 900 دستگاه از 6 هزار و 400 خودروی ثبت سفارش شده به کشور وارد شد

خسرو تاج: تنها هزار و 900 دستگاه از 6 هزار و 400 خودروی ثبت سفارش شده به کشور وارد شد

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: معاون وزیر صنعت عنوان کرد که تنها هزار و 900 دستگاه از 6 هزار و 400 خودروی ثبت سفارش شده به کشور وارد شده که عوارض گمرکی همه این هزا رو 900 دستگاه پرداخت شده است.

روح‌الله حضرت‌پورطلاتپه نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون قضایی مجلس، گفت: در جلسه امروز ثبت سفارش خودروهای وارداتی با حضور خسروتاج معاون وزیر صنعت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و معاون وزیر گزارشی در این باره به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

وی افزود: در ارتباط با ثبت سفارش‌های انجام شده از میان 6 هزار و 400 ثبت سفارش تنها هزار و 900 دستگاه خودرو به کشور وارد شده که همه در تمام موارد عوارض گمرکی آن پرداخت شده است.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: تنها موضوعی که در این باره وجود دارد این است که از دو شرکتی که برای واردات این خودروها ثبت سفارش انجام داده‌اند، تنها یک شرکت توانسته خودروهایش را وارد کند.

حضرت‌پور خاطرنشان کرد:‌همچنین در این جلسه نامه رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در رابطه با انجام اصلاحات در قوانین به منظور بهبود شرایط کاری این سازمان در نظارت بر قیمت‌ها مطرح شد که این پیشنهادات از سوی اعضا مورد بررسی قرار نگرفت.

وی در پایان گفت:د لیل اعضای این کمیسیون برای عدم بررسی این پیشنهادات این بود که این موضوع باید به صورت لایحه و آن هم توسط دولت به کمیسیون ارائه شود نه اینکه رئیس سازمان خود مستقیما پیشنهادات را در نامه‌ای به رئیس کمیسیون ارائه کند.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی