امروز :
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
::
24 ذو الحجة 1440
::
Aug-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

«تقویت احزاب» و پررنگ‌ کردن «نقش جوانان»‌ دو مأموریت جدید شورای عالی اصلاح‌طلبان

«تقویت احزاب» و پررنگ‌ کردن «نقش جوانان»‌ دو مأموریت جدید شورای عالی اصلاح‌طلبان

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: بنای شورای عالی بر این است که نقش احزاب را در خود تقویت کند و توجه بیشتری به جوانان داشته باشد.

محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس در مورد برخی اظهارنظرها در مدیریت اصلاح‌طلبان اظهار داشت: هرگونه تصمیم‌گیری برای دور بعدی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان باید از مسیر خود صورت بگیرد.

وی افزود: خرد جمعی و رأی‌گیری دو مسیر اصلی شورای سیاست‌گذاری برای تغییرات است و این شورا در دو دور قبلی نیز این تغییرات را در خود صورت داده است و اعضای حقوقی و حقیقی تصمیم‌گیری کردند.

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تأکید کرد: شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در دوره گذار خود است و به زودی دوره جدید این شورا شروع خواهد شد.

صادقی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه قرار بود شورای سیاست‌گذاری گزارشی از عملکرد نمایندگان خود به پارلمان محلی و کشوری ارائه کند به کجا رسید، گفت: عرضه به معنای نوعی تعامل و نظارت مستمر است که این مهم همواره صورت می‌گیرد اما ارزیابی نیز بر عملکرد خود شورا مطرح بود که نقاط قوت و ضعف بررسی و گزارش شد.

وی تأکید کرد: بنای شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بر این است که نقش احزاب را در خود تقویت کند و توجه بیشتری به جوانان داشته باشد.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی