امروز :
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
::
24 ذو الحجة 1440
::
Aug-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

1000 گروه جهادی با حمایت آستان قدس رضوی به مناطق محروم اعزام می‌شوند

1000 گروه جهادی با حمایت آستان قدس رضوی به مناطق محروم اعزام می‌شوند

مسئول جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه آستان قدس با بسیج دانشجویی برای پشتیبانی از گروه‌های جهادی گفت: بر همین اساس در سال جاری 1000 گروه جهادی با حمایت آستان قدس رضوی به مناطق محروم اعزام می‌شوند.

صادق مفرد مسئول جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به امضای تفاهم‌نامه آستان قدس رضوی با بسیج دانشجویی برای پشتیبانی از گروه‌های جهادی گفت: آستان قدس در حوزه محرومیت‌زدایی چندسالی است که ورود جدی داشته و معاونت مستضعفان را راه‌اندازی کرده‌است، گروه‌های جهادی ما هم جسته و گریخته از ظرفیت‌های آستان قدس برای خدمت به محرومان استفاده می‌کردند.

مفرد ادامه داد: با این حال الان یک تفاهم‌نامه جدی‌تر امضا شده است که بر این اساس در سال جاری 1000 گروه جهادی با حمایت آستان قدس رضوی به مناطق محروم اعزام خواهند شد و بخشی از حمایت‌ها از سوی ما به عنوان بسیج دانشجویی و بخشی هم توسط آستان قدس رضوی انجام خواهد شد.

مفرد تاکید کرد: تعدادی از این گروه‌ها در دهستان‌های هدف آستان قدس رضوی در کشور و تعدادی هم خارج از آن در سایر نقاط محروم فعالیت خواهند کرد.

مسئول جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه از هزار گروه در نظر گرفته شده 300 گروه جهادی در دهه کرامت فعالیت خواهند کرد، افزود: ما بقی گروه‌ها نیز در طول سال فعالیت خواهند کرد و در عرصه‌های مختلف به محرومان خدمات‌رسانی خواهند کرد.

وی گفت: سایر گروه‌های جهادی هم که عضو سازمان بسیج دانشجویی نیستند هم می‌توانند با هماهنگی و دبیری سازمان بسیج دانشجویی از ظرفیت‌های آستان قدس استفاده کنند.

مفرد گفت: آستان قدس طرحی هم به عنوان خادمان‌یاران دارد که ما به گروه‌های جهادی هم اعلام کردیم که امکان میزبانی از خادم‌یاران را برای حضور در اردوها داریم، از طرفی بنا شد برخی از فعالان گروه‌های جهادی هم به عنوان خادم‌یاران افتخاری حرم امام رضا(ع) معرفی شوند.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی