امروز :
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
::
17 رجب 1440
::
Mar-23-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

جلوی بازرسی جاسوسان آژانس از دانشگاه‌ها را بگیرید/ در صورت ادامه روند «آتش به اختیار» عمل می‌کنیم

جلوی بازرسی جاسوسان آژانس از دانشگاه‌ها را بگیرید/ در صورت ادامه روند «آتش به اختیار» عمل می‌کنیم

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: بازرسی ماموران آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از مراکز علمی ما به معنای زیرپا گذاشتن استقلال و هویت ملی کشور است و باید سریعا جلوی جاسوسان آژانس گرفته شود.

حسین اخگرپور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ضمن اعتراض به بازدید بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از برخی دانشگاه‌ گفت: دانشگاه‌ها ناموس کشور هستند و دشمنان این نظام نباید پنهانی سرشان را پائین بیاندازند و وارد دانشگاه‌های ما شوند.

وی ادامه داد: وقتی حتی نیروهای امنیتی کشورمان هم نمی‌توانند بدون اجازه وارد دانشگاه شوند چگونه بازرسان نهادی که شکی در فعالیت‌های جاسوسی‌اش وجود ندارد می‌تواند سرزده وارد دانشگاه شود و از اتاق‌های اساتید و آزمایشگاه‌ها تفتیش کند؟

اخگرپور ادامه داد: بازرسی ماموران آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از مراکز علمی ما به معنای زیرپا گذاشتن استقلال و هویت ملی کشور است و باید سریعا جلوی جاسوسان آژانس گرفته شود.

وی یادآور شد: طبق شنیده‌های ما مقصد بعدی بازرسان آژانس دانشگاه شهیدبهشتی و امیرکبیر است، شورایعالی امنیت باید حواس خود را جمع کند و اجازه ندهند بیش از این به ناموس این کشور دست‌درازی شود.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: در صورتی که جلوی این اقدامات گرفته نشود دانشجویان انقلابی آتش به اختیار عمل خواهند کرد و در مقابل بازرسان خواهند ایستاد.

انتهای پیام/

 

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی