امروز :
پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
::
15 رجب 1440
::
Mar-21-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

تخلف از اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان مستوجب مجازات انفصال از خدمات دولتی می‌شود

تخلف از اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان مستوجب مجازات انفصال از خدمات دولتی می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تخلف از اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان مستوجب مجازات انفصال از خدمات دولتی و عمومی بین ٦ ماه تا دوسال خواهد بود.

زهرا سعیدی مبارکه عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اعلام اینکه کمیسیون اجتماعی ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در پست‌های معاون وزیر، استاندار، سفیر و کلیه پستهای هم تراز در کلیه دستگاه های کشور را با رای قاطع تصویب کرد، اظهار داشت: ماده واحده و تبصره های طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در آخرین نشست کمیسیون اجتماعی به تصویب رسید.

وی افزود: طرح ذکر شده با ١١٥ امضا در صحن علنی مطرح و یک فوریت آن تصویب شده بود که در ادامه با ارجاع طرح به کمیسیون اجتماعی، کمیته‌ای در این کمیسیون تشکیل شده بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه عنوان کرد: براساس اصلاح تبصره یک ماده واحده قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان مصوب 20 اردیبهشت ماه 95 بکارگیری مقامات مذکور در بندهای الف، ب و ج ماده 71 قانون مدیریت خدمات کشوری و هم ترازان آنها و فرزندان جانبازان ٥٠ درصد و بالاتر، آزادگان و فرزندان شهدا در این سمت‌ها در بندهای الف، ب و ج ماده 71 قانون مدیریت خدمات کشوری و دیگر سطوح مدیریتی کشور و نیروهای مسلح و وزارت اطلاعات به عنوان مشاور در دستگاه متبوع خود بلامانع است.

سعیدی در بیان جزئیات طرح تصویب شده مزبور، خاطرنشان کرد: براساس تبصره ٢، تخلف از اجرای این ماده مستوجب مجازات انفصال از خدمات دولتی و عمومی بین ٦ ماه تا دوسال خواهد بود.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی