امروز :
پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
::
5 ربيع ثاني 1440
::
Dec-13-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

مماشات با فساد نزدیکان و نورچشمی‌ها موجب ارتجاع انقلاب می‌شود

مماشات با فساد نزدیکان و نورچشمی‌ها موجب ارتجاع انقلاب می‌شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیروی از الگوهای لیبرال و مماشات با فساد نزدیکان و نور‌چشمی‌ها، موجب ارتجاع انقلاب می‌شود.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و تولیت آستان قدس رضوی در اجتماع عظیم عزاداران فاطمی تهران ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) طی سخنانی اظهار داشت: جریانی می‌خواست امامت را در خلافت هضم کند و تمام تلاش‌های پیامبر(ص) را در پوشش نفاق از بین ببرد اما فاطمه اطهر(س) با دو وسیله «خطبه‌های روشنگر و آتشین» و «اشک» نقاب را از چهره نفاق کنار زد.

رئیسی ادامه داد: قرآن این سوال را مطرح می‌کند که اگر روزی وجود مقدس پیامبر(ص) بین شما نبود، قرار است به عقب برگردید و زحمات پیامبر و تلاش‌های ایشان به هیچ انگاشته شود، قرار است دوباره مدینه النبی برگردد به اخلاق جاهلی و دوباره روحیه اشرافی‌گری در جامعه مستولی، و به نیازمندان بی‌توجهی شود؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: اگر به انقلاب پیامبر و آفت‌ها و مشکلات بی‌توجهی کردیم و این آرمان شهری که به نام قرآن و دین برپا شده آسیب دید، خداوند متعال، پیامبر و دین آسیب نمی‌بینند، بلکه همان مردمی ضرر می‌کنند که با این همه تلاش و فداکاری و هزینه دادن، انقلاب کردند.

وی یادآور شد: امروز در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب، آفت‌هایی که انقلاب را تهدید می‌کند همان آفت‌هایی است که جامعه پیامبر را تهدید می‎کرد.

رئیسی بر همین اساس تصریح کرد: اگر بجای مردم به بیگانه اعتماد کردید، اشرافی‌گری جای توجه به محرومان را گرفت، در فرهنگ و سیاست و اقتصاد الگوهای لیبرال استفاده شد و بجای استقلال اقتصادی و سیاسی و فرهنگی، وابستگی به بیگانه به اسم تعامل با دنیا، توجیه و تئوریزه شد و بجای مبارزه بی‌امان با فساد و تبعیض، با رانت و فساد نزدیکان و نورچشمی‌ها مماشات شد، عقب گرد و ارتجاع قطعی است.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی