امروز :
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
::
10 ربيع ثاني 1440
::
Dec-18-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

اولین کسی بودم که رکوردشکنی حسینی را تبریک گفتم/ به بسیاری از دسیسه‌ها پی خواهید برد

اولین کسی بودم که رکوردشکنی حسینی را تبریک گفتم/ به بسیاری از دسیسه‌ها پی خواهید برد

کاپیتان باشگاه استقلال عنوان کرد: بعد از بازی اولین کسی بودم که به سیدحسین تبریک گفتم و باز هم به او تبریک می‌گویم. خوشحالم که به این رکورد ارزشمند دست یافته و امیدوارم همین روند خوب را ادامه بدهد.

به گزارش خبرنگار گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، سیدمهدی رحمتی پس از آنکه همه پست‌های قبلی اینستاگرامش را پاک کرد، در پست جدیدش مطالب مهمی را بازگو کرد.

وی در اینستاگرامش نوشت: با ۲ تساوی اخیر تیم استقلال، بعضی‌ها سرحال شدند! طوری که بعد از ۳ گل‌ها و ۴ گل‌ها صدایشان در نیامد اما حالا که نبردیم فکر می‌کنند وقتش رسیده پیج‌های وابسته به خودشان را فعال و حملات را شروع کنند. این رفتارها بیش از هر چیز حقارت و ذات پلید آنها را یادآوری می‌کند.

درباره اتفاق‌های روز جمعه به چند نکته باید اشاره کنم:

۱- بعد از بازی اولین کسی بودم که به سیدحسین تبریک گفتم و باز هم به او تبریک می‌گویم. خوشحالم که به این رکورد ارزشمند دست یافته و امیدوارم همین روند خوب را ادامه بدهد.
۲- همانقدر که برای حسینی خوشحال شدم، باید برای علی قربانی ناراحت باشم. ما بازیکنان در کنار هم زندگی میکنیم و بین ما روابط عاطفی شکل می‌گیرد. مشکلات و دردها و غمهای همدیگر را می‌دانیم و نمی‌توانیم به اتفاقی که رخ داد، بی تفاوت باشیم.
۳- هوادار البته حق اعتراض دارد اما به عنوان کسی که نزدیک به ۲۰ سال از نزدیک محیط ورزشگاهها را تجربه کرده، احساس می‌کنم مردم ما این روزها بیش از گذشته کم طاقت و بی حوصله شده‌اند. آنها عصبانی هستند و شاید استادیوم و بازیکنان بهانه‌هایی برای تخلیه همه فشارهایی باشد که در حال تحملش هستند.
۴- فرهنگ ۷۰ ساله باشگاه استقلال چیزی جز احترام به هوادار و سر تعظیم فرود آوردن نیست. همان کاری که روز جمعه علی قربانی و همه ما بازیکنان انجام دادیم. حالا هم بهتر است از ماجرای جمعه بگذریم و به دشمنان استقلال فرصت سو استفاده ندهیم.
۵- هواداران عزیز؛ درباره همه اتفاقهای چند سال گذشته و شایعات و شیطنت‌هایی که درباره من ساختند با یکی از خبرگزاری‌ها مصاحبه‌ای انجام دادم و از آنها تقاضا کردم در یک فرصت مناسب این مصاحبه را منتشر کنند. مطمئن باشید بعد از خواندن این مصاحبه به خیلی از دسیسه‌ها پی خواهید برد.

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های فناوری