امروز :
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
::
10 صفر 1440
::
Oct-20-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

پایگاه داعش پس از عراق و سوریه کجاست؟

پایگاه داعش پس از عراق و سوریه کجاست؟

یک کارشناس مسائل سیاسی و نظامی با اشاره به شکست داعش در عراق و سوریه و انجام عملیات آمریکایی انتقال داعش از رقه به دیرالزور، گفت:با پایان کار داعش در عراق و سوریه تروریستهای این گروه احتمالا به مناطق مختلف از جمله افغانستان منتقل خواهند شد.

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل کوثری در گفتگو با جام جم آنلاین درباره آینده داعش اظهار داشت:شواهد و قرائن نشان می دهد که آمریکا،رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود نمی خواهند شاهد نابودی گروه تروریستی داعش باشند.

نماینده سابق مجلس افزود:استکبار و ایادی منطقه ای آن با صرف هزینه هنگفت گروه تروریستی داعش را بوجود آورده اند و نمی خواهند آن را از دست بدهند لذا قصد دارند با حفظ آن در راستای منافع خودشان استفاده کنند.

سردار کوثری یادآور شد:ظاهرا کار داعش در عراق و سوریه تمام شده است و این گروه تروریستی به احتمال زیاد به شرق آسیا و عمدتا کشور افغانستان و بخشی از پاکستان منتقل خواهد شد تا در آنجا به اقدامات تروریستی خود ادامه دهند.

وی اضافه کرد: به هر حال باید منتظر بود و دید پدید آورندگان داعش برای این گروه تروریستی چه تصمیمی می گیرند و نقل و انتقالات آنها چگونه خواهد بود.

این کارشناس مسائل سیاسی و نظامی درباره نوع فعالیت احتمالی داعش در عراق و سوریه نیز تصریح کرد: احتمالا تروریستها در این کشورها به انفجارهای انتحاری روی خواهند آورد.

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های فناوری