امروز :
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
::
23 رمضان 1440
::
May-27-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

صاحب این عکس کارشناس دادگستری است نه بازیگر تیزر تبلیغاتی+عکس

صاحب این عکس کارشناس دادگستری است نه بازیگر تیزر تبلیغاتی+عکس

طی روزهای گذشته تصویری با ادعای این که عکس میانسالی بازیگر یکی از به یادماندنی ترین تبلیغات تلویزیونی است، در فضای مجازی منتشر شده است که صحت ندارد.

گروه دیگر رسانه‌های سایت ایرانیوز (منبع:خبرگزاری فارس) به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌های اجتماعی مهم‌ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی نقل می‌شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می‌کند.

 

**شایعه**

طی روزهای گذشته تصویری با ادعای این که عکس میانسالی بازیگر یکی از به یادماندنی ترین تبلیغات تلویزیونی است، در فضای مجازی منتشر شده است.

 

**واقعیت**

واقعیت این است که صاحب عکس سمت راست فردی به نام محسن ملکی، 46 ساله است که دوران کودکی‌اش به سال ها پیش از انقلاب برمی‌گردد و در زمان پخش این آگهی تلویزیونی بیش از 30 سال داشته است.

در همین رابطه محسن ملکی در گفت و گو با خبرنگار دیگر رسانه‌های سایت ایرانیوز (منبع:خبرگزاری فارس) با انتقاد از کانال‌های منتشر کننده عکس هایش در کنار عکس تیزر تبلیغاتی گفت: تعجب می‌کنم که چگونه کانال ها و برخی رسانه‌ها بدون اندکی توجه عکس من که 46 سالم هم است را به عنوان بزرگسالی این کودک منتشر می کنند.

 

وی در ادامه در خصوص نحوه انتشار عکسش در فضای مجازی گفت: من عکس خودم را برای چند روز در پروفایلم گذاشتم و سریعا برداشتم در ابتدا چند کانال کوچک این تصویر را منتشر کردند و من هم با شوخی از کنار آن رد شدم اما امروز این عکس بازتاب فراوانی در کانال های خبری مهم پیدا کرده که این موضوع برایم نگران کننده است.

ملکی با اشاره به این که کارشناس دادگستری است گفت: نمی‌دانم با این سوءتبلیغی که برای این شرکت شده است حالا باید جواب آن شرکت را هم بدهم یا خبر ولی باید بگویم که من تا به حال از محصولات این شرکت استفاده نکردم.

 

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های فناوری