امروز :
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
::
6 جماد ثاني 1439
::
Feb-21-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

انتقاد «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین» از نشست اخیر «ساف»

انتقاد «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین» از نشست اخیر «ساف»

یکی از اعضای حزب «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین» با انتقاد از نشست اخیر سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف)، خروجی این نشست را «ناامید کننده» خواند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، عضو دفتر سیاسی حزب «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین» از نشست شورای مرکزی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) انتقاد کرد.

«جریل مزهر» امروز (چهارشنبه) در واکنش به خروجی نشست اخیر ساف که در واکنش به تصمیم اخیر رئیس جمهوری آمریکا در مورد قدس برگزار شده بود گفت: «نتایج این نشست ناامید کننده است و به سطحی که بتواند [اقدام آمریکا] را به چالش بکشد، نتوانست برسد».

به گزارش شبکه قدس، مزهر همچنین خواستار بازگرداندن «بُعد و جایگاه مردمی» جهت پایان دادن به سیاست انصار طلبی و سیطره بر تصمیمات ملی در فلسطین شد.

یکشنبه و دوشنبه این هفته شورای مرکزی سازمان آزادیبخش فلسطین برای واکنش به تصمیم دولت آمریکا علیه قدس بیست و هشتمین جلسه خود را تشکیل داد.

با این حال جنبش‌ مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و برخی از رهبران «جنبش آزادی‌بخش میهنی فلسطین» (فتح) از شرکت در این نشست خودداری کردند.

محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین طی سخنرانی‌ای که در نشست ساف داشت اعلام کرد که هرگز طرح آمریکا در شناسایی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل را قبول نخواهد کرد.(جزئیات بیشتر)

شورای مرکزی سازمان آزادیبخش فلسطین در بیانیه پایانی نشست خود، کمیته اجرایی این نهاد را مأمور تعلیق شناسایی اسرائیل کرد.(جزئیات بیشتر)

سازمان آزادی بخش فلسطین از سال 1993 میلادی رژیم صهیونیستی را به رسمیت شناخت این رژیم هم در مقابل این سازمان را نماینده قانونی مردم فلسطین به رسمیت شناخت.

انتهای پیام/م


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی