امروز :
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
::
18 ذو القعدة 1440
::
Jul-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

حمله هوایی شبانه رژیم صهیونیستی به فلسطینی‌ها در «جبالیا»

حمله هوایی شبانه رژیم صهیونیستی به فلسطینی‌ها در «جبالیا»

پهپادهای رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه برای چهارمین شب پیاپی، به بهانه ارسال بالن‌های آتش‌زا، به گروهی از فلسطینی‌ها در مرز غزه حمله کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک فروند هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی برای چهارمین شب پیاپی، بامداد یکشنبه به منطقه‌ای در شمال نوار غزه حمله کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است این پهپاد، گروهی از فلسطینیان را در منطقه «جبالیا» هدف قرار داده که مشغول ارسال بالن‌های آتش‌زا به سمت اراضی تحت اشغال شهرک‌نشینان صهیونیست بودند.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» بالن‌های آتش‌زای فلسطینیان که از نوار غزه به سمت جنوب اراضی اشغالی فلسطین فرستاده می‌شوند، در روز شنبه،‌ برای شش نوبت باعث آتش‌سوزی گسترده در زمین‌های صهیونیست‌ها شد.

هنوز گزارشی از تلفات یا جراحات این گروه فلسطینی درپی حمله هواپیمای جنگی رژیم صهیونیستی منتشر نشده است.

بادبادک‌های آتش‌زای فلسطینی‌ها در طول برگزاری راهپیمایی‌های بازگشت در ماه آوریل، می و ژوئن ۲۰۱۸، مشکلات جدی برای رژیم صهیونیستی ایجاد کرده زیرا مقابله با آن بر خلاف سادگی‌اش، آسان نیست.

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی تخمین زده است که طی سه ماه اخیر، تاکنون حدود ۱۵۰۰ بادبادک و بالن آتش‌زا از نوار غزه به پرواز درآمده است که حدود ۶۰۰ عدد آن را ارتش صهیونیستی، ساقط کرده است. 

همچنین وزارت جنگ این رژیم می‌گوید که حداقل ۹۰۰ عدد این بادبادک‌ها با فرود در مزارع صهیونیست‌ها، حداقل به طور مجموع بیش از چهل کیلومتر مربع را به آتش‌ کشیده است.

مقامات رژیم صهیونیستی تخمین زده‌اند که آتش‌سوزیِ اراضی و مزارع شهرک‌نشینان مجاور نوار غزه ناشی از بادبادک‌های آتش‌زا، بیش از چهار میلیون دلار به آنها خسارت وارد کرده است.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی