امروز :
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
::
18 رجب 1440
::
Mar-24-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

شبکه مصری: «خلیفه حفتر» وارد مصر شده است

شبکه مصری: «خلیفه حفتر» وارد مصر شده است

یک کانال مصری مدعی شد که ژنرال «خلیفه حفتر» فرمانده ارتش لیبی که در بیمارستان پاریس بستری بود، پس از بهبودی حالش در رأس یک هیأت عالی‌رتبه وارد قاهره پایتخت مصر شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در حالیکه برخی رسانه‌های لیبی و عربی از وخیم بودن حال خلیفه حفتر خبر می‌دهند یک کانال ماهواره‌ای مصری مدعی شد که حفتر در رأس یک هیأت عالی‌رتبه وارد قاهره شده است.

کانال «اکسترا نیوز» به نقل از منابع لیبیایی مدعی شد که این سفر حفتر به قاهره به دلیل بهبود وضعیت جسمانی وی و مرخص شدن از بیمارستان پاریس صورت گرفته است.

خبرگزاری اسپوتنیک با اعلام این خبر افزود که «عمران حفتر» برادر کوچک حفتر روز سه‌شنبه (دیروز) گفته بود که حال حفتر رو به بهبود است و او در وضعیت خوبی بسر می‌برد.

وی اخوان المسلمین را گروهی افراطی توصیف کرد و مدعی شد که برخی رسانه‌های وابسته به گروه‌های افراطی از جمله اخوان‌المسلمین با شایعه‌پراکنی درباره وخامت حفتر، در سطح لیبی و کشورهای عربی جنجال به پا کردند.

چند روز پیش برخی رسانه‌های عربی گزارش دادند که حفتر به دلیل ابتلا به سرطان ریه در بیمارستانی در پاریس بستری است و گسترش بیماری باعث شده وی به کُما برود.

انتهای پیام/ص

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی