امروز :
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
::
14 رجب 1440
::
Mar-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

ثبت اتهام‌های تازه علیه رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ

ثبت اتهام‌های تازه علیه رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ

بازپرس ویژه پرونده تحقیقات درباره دخالت روسیه در انتخابات 2016 ریاست جمهوری آمریکا، اتهام‌های جدیدی علیه رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ وارد کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در حالی که جنجال‌ها درباره ادعای دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 امریکا ادامه دارد، علیه رئیس سابق ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ به اتهام‌هایی جدید، اعلام جرم شده است.

هشتم آبان ماه سال جاری بود که «از پل مَنَفورت(رئیس سابق ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ) و ریک گیت شریک تجاری او خواسته شده که خود را به مقامات فدرال تسلیم کنند».

آنها با اتهام‌هایی از قبیل نقض قوانین فدرال مالیاتی، پولشویی و عدم انتشار کامل درآمدهای ناشی از لابی کردن به نفع شرکت‌های خارجی مواجه شدند.

انتشار خبر بازداشت رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ، واکنش رئیس‌جمهور آمریکا را در پی داشت.

او در توئیتر نوشت: «ببخشید این موضوع(موارد اتهامی رئیس سابق ستاد انتخاباتی او) مربوط به سال‌ها قبل و پیش از آنکه پل منفورت بخشی از کمپین من بشود، است. چرا هیلاری(کلینتون) حقه‌باز و دموکرات‌ها محور تمرکز نیستند؟؟؟؟(جزئیات بیشتر).

حالا، بامداد روز جمعه رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند که علیه این دو نفر توسط «رابرت مولر» بازپرس ویژه وزارت دادگستری آمریکا برای تحقیق درباره پرونده دخالت روسیه در انتخابات 2016 آمریکا برای دومین بار اعلام جرم شده است.

به گزارش بلومبرگ، منفورت و گیتس در اعلام جرم تازه، با اتهام‌هایی از قبیل عدم گزارش دادن میزان درآمدهای خود به مقام‌های مالیاتی متهم شدند.

علیه رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ و شریک تجاری او در دادگاه فدرال واشنگتن به اتهام فرار از مالیات و  کلاهبرداری بانکی شکایت ثبت شده است.

در متن شکوائیه آمده که آنها «تقریبا از سال 2006 در اقدام برای پنهان کردن درآمدهای خود از مقام‌های آمریکایی دست داشتند».

انتهای پیام/


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی