امروز :
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
::
12 محرم 1440
::
Sep-22-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

بلوک مدیریتی سهام دشت مرغاب روانه میز فروش بورس تهران می‌شود

بلوک مدیریتی سهام دشت مرغاب روانه میز فروش بورس تهران می‌شود

بلوک مدیریتی سهام شرکت دشت مرغاب روز چهارشنبه سوم آبان ماه به قیمت هر سهم 845 تومان روانه میز فروش بازار دوم بورس تهران می شود.

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، بلوک مدیریتی 15.89 درصدی معادل 8 میلیون و 493 هزار و 123 سهم از کل سهام شرکت دشت مرغاب بطور یکجا و نقد و یا نقد و اقساط روز چهارشنبه سوم آبان ماه 96 روانه میز فروش بازار دوم بورس تهران می‌شود.

عرضه کننده این بلوک مدیریتی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وابسته به بانک ملی ایران است که بنا دارد به قیمت هر سهم 845 تومان آنرا واگذار کند. کارگزار خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش به سامانه معاملاتی هستند که سه درصد ارزش سهام مورد معامله بر اساس قیمت پایه را بطور نقد یا به صورت ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط از مشتری دریافت کرده و به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز یا به شرکت بورس ارایه نماید.

گفتنی است بعد از تاریخ مشخص شدن برنده رقابت خریدار 9 روز کاری فرصت خواهد داشت تا سند تسویه خارج از پایاپای و قطعیت معامله را به شرکت بورس ارایه نماید.

به گزارش فارس، مبلغ کل پایه این سهم 7 میلیارد و 176 میلیون و 688 هزارو 935 تومان است و در صورت انجام معامله ، "وتوسم" بطور کامل از ترکیب سهامداران عمده این سهم خارج می شود.

دشت مرغاب 5 میلیارد و 345میلیون و 300 هزار تومان سرمایه دارد که زیان انباشته‌ای بالغ بر دو میلیارد و296 میلیون و 400 هزار تومان را تا پایان بهار 96 محقق کرده است.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های اقتصادی