امروز :
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
::
21 شعبان 1440
::
Apr-26-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

تشکیل جلسه ویژه بررسی مشکلات تولیدکنندگان و اصناف بازار کفش تبریز

تشکیل جلسه ویژه بررسی مشکلات تولیدکنندگان و اصناف بازار کفش تبریز

وزیر صنعت، معدن و تجارت از برگزاری جلسه ویژه ای در اسرع وقت برای رسیدگی به مشکلات پیش روی تولید کنندگان و فعالان حوزه کفش تبریز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شاتا، محمد شریعتمداری پیرو بازدید رییس جمهور از بازار کفش تبریز و گفت‌وگو با تولیدکنندگان با اعلام این خبر افزود: کمک به بهبود وضعیت تولید کفش در این استان از اهداف مهم برگزاری این جلسه است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اهتمام ویژه رییس جمهور به کالای ایرانی و تولید کنندگان گفت: لازم می‌دانم از حضور رییس جمهور در بازار کفش تبریز و توجه به مشکلات تولیدکنندگان که مایه دلگرمی آنها شده است، تشکر نمایم.

وی با تاکید بر ضرورت حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال، تصریح کرد: در این جلسه نه تنها راهکارهای رفع مشکلات تولیدکنندگان تصمیم‌گیری می‌شود، بلکه برای پاسخ به انتظار دکتر روحانی جهت تبدیل شدن کفش تبریز به یک برند جهانی تلاش  نموده و بهبود فضای کسب و کار را در این راستا دنبال خواهیم کرد.

وزیر صنعت،معدن و تجارت در جریان سفر رییس جمهور و کاروان تدبیر و امید به آذربایجان شرقی سفر کرد.
در این سفر 16 طرح با مجموع اشتغال 5 هزار و 960 نفر و میزان سرمایه گذاری 22 هزار و 270 میلیارد ریال افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

انتهای پیام/ب

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های اقتصادی